Login

Wiceprezydent Jerzy Gwiżdż uczestniczył w spotkaniu noworocznym na osiedlu Zabełcze. Seniorów oraz zaproszonych gości powitała przewodnicząca Zarządu Osiedlowego Bogumiła Kałużny. "Chciałabym wam drodzy seniorzy podziękować za to, że jesteście, że wyszliście z domu na to spotkanie, że chcecie być razem. Życzę zdrowia, miłości i opieki ze strony najbliższych" - mówiła przewodnicząca osiedla dziękując za przybycie gościom: ks. prałatowi Stanisławowi  Świderskiemu,  radnej RM Elżbiecie Chowaniec i dyrektor szkoły Halinie Stanek.

Wiceprezydent Jerzy Gwiżdż również życzył wszystkim zdrowia i optymizmu, którego tak potrzeba w tych niełatwych czasach. "Wierzę, że dzielnica będzie się nadal rozwijała. I pamiętajmy jesteśmy wspólnotą, razem działamy i odpowiadamy za to, co wokół nas się dzieje" - mówił wiceprezydent. Radna Elżbieta Chowaniec przekazała w imieniu Rady RM  życzenia zdrowia, zgody, radości ze strony bliskich.

Następnie był toast noworoczny i wspólny świąteczny poczęstunek. Seniorom czas umilali najmłodsi ze Szkoły Podstawowej nr 6, którzy przygotowali widowisko bożonarodzeniowe. Z krótkim programem artystycznym wystąpili również goście z Lipnicy.

Źródło: http://www.nowysacz.pl/komunikaty-biura-prasowego/8712

pobierz...

Początek strony
Osiedle Zabełcze