Login

Zarząd Osiedla Zabełcze w Nowym Sączu ogłosił konkurs fotograficzny, którego celem jest dostrzeżenie najpiękniejszych zakątków dzielnicy. Prace można zgłaszać do końca listopada.

- Chcemy poprzez ten konkurs pokazać jak ładne jest nasze osiedle, a do udziału w nim zachęcamy wszystkich, którzy lubią spacerować i fotografować ? mówi Bogumiła Kałużny, przewodnicząca Zarządu Osiedla Zabełcze. - Temat jest szeroki więc fotografowie mają pole do popisu. Szczególnie zależy nam na tym, żeby pokazać pozytywne aspekty dzielnicy. Myślę, że takich nie brakuje ? dodaje.
Konkurs skierowany jest do wszystkich. Nadesłane prace będą walczyć o miejsca w pięciu kategoriach wiekowych: dzieci do 6 lat, dzieci 7 - 12 lat, młodzież 13 - 15 lat, młodzież 16 - 18 lat i dorośli. Wszystkie zdjęcia zostaną wyróżnione umieszczeniem ich na stronie www.zabelcze.pl wraz z podaniem imienia i nazwiska autora. Natomiast spośród każdej grupy wiekowej wybrane zostaną trzy najlepsze prace, które nagrodzone zostaną dodatkowo dyplomem oraz nagrodą niespodzianką.
- Fotografie oceniać będzie jury. Chcemy, by byli to profesjonaliści nie związani bezpośrednio z dzielnicą ? zaznacza Kałużny.
Zdjęcia należy przesłać drogą mailową na adres: info@zabelcze.pl w terminie do 30 listopada. W mailu powinny znaleźć się informacje: imię i nazwisko autora, adres, numer telefonu kontaktowego, wiek, dodatkowy opis zdjęcia - gdzie zostało wykonane i którą część Zabełcza przedstawia. Jedna osoba może przesłać tylko jedno zdjęcie. Wyniki konkursu wraz ze zdjęciami opublikowane zostaną na stronie www.zabelcze.pl do dnia 7 grudnia.
Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej osiedla.

(ALF)
Fot. Wiesław Piprek

Źródło: www.sadeczanin.info/rozmaitosci,9/konkurs-uchwyc-osiedle-zabelcze-w-jesiennym-kadrze,39963

pobierz...

Początek strony
Osiedle Zabełcze