Login

W SP 6 rozstrzygnięto Międzyszkolny Konkurs "Jestem bezpieczny na drodze"

7 Międzyszkolny Konkurs "Jestem bezpieczny na drodze" dla klas I-III rozstrzygnięto w Szkole Podstawowej nr 6 w Nowym Sączu. W tym roku zmieniła się konwencja konkursu i w 3-osobowych zespołach ze szkół byli nie tylko trzecioklasiści, ale również uczniowie klas pierwszych i drugich. Zadania były odpowiednio dostosowane do wieku uczestników. Puzzle dla pierwszaków, krzyżówka dla uczniów klas drugich i testy dla trzecioklasistów. Dzieci rozwiązywały zadania związane z ruchem drogowym, jak również z  pierwszą pomocą. W tym roku rywalizowało ze sobą 8 sądeckich szkół. Komisja oceniała wypowiedzi i prace dzieci.

Każdy uczestnik konkursu otrzymał dyplom i drobny upominek, zwycięskie szkoły puchar dyrektora SP 6, dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców i dyrektor placówki. Najmłodszym gratulował dyrektor Wydziału Edukacji UM Józef Klimek.

W tym roku I miejsce zdobyła SP 6 w składzie: Katarzyna Dudziak kl. III, Adrianna Bochenek kl. II i Szymon Belski kl. I.

Na miejscu drugim uplasowała się SP 3 w składzie Agnieszka Kula kl. III, Zofia Haslinger kl. II i Jakub Pietruch kl. I.

Trzecie miejsce zajęła SP 8 w składzie Hejmej Maria kl. III, Agnieszka Surma kl. II i Igor Kuliński kl. I.

Źródło: http://www.nowysacz.pl/komunikaty-biura-prasowego/8587

pobierz...

Gratulujemy zwycięskiej drużynie - Katarzyna Dudziak kl. III, Adrianna Bochenek kl. II i Szymon Belski kl. I - z naszej szkoły!

Początek strony
Osiedle Zabełcze