Login

Piknik parafialny

 

W Nowym Sączu, do 7 października 2017 r., trwa głosowanie na zadania zaproponowane przez mieszkańców do Budżetu Obywatelskiego na rok 2018.

W tym roku głosujemy tylko internetowo.

Bardzo prosimy wszystkich mieszkańców Nowego Sącza - w szczególności Zabełcza, którzy mają już 16 lat i więcej a nie oddali jeszcze głosu na któryś z projektów, o wsparcie projektu dzielnicowego "Nowy Sącz przyjazny, życzliwy i przychylny mieszkańcom".

Ten projekt to m.in. marzenia dzieciaków - chciałyby mieć bezpieczne boisko przy Szkole Podstawowej Nr 6 oraz bezpieczny teren wokół szkoły - bez kretówek, dziur i innych niespodzianek, które na bieżąco ich zaskakują.

Wchodząc na stronie https://bo.nowysacz.pl/glosowanie w zakładkę GŁOSUJ - prosimy wybierzcie nasz projekt. Znajduje się on na 10 pozycji, w tabeli głosowania wśród projektów dzielnicowych "Nowy Sącz przyjazny, życzliwy i przychylny mieszkańcom".

Jest ogromna szansa na wygraną! Nasz projekt znajduje się obecnie na 3 miejscu.

LICZYMY NA WASZE WSPARCIE - poświęćcie niecałe 30 sekund na oddanie głosu - po to, aby buziaki dzieciaków były na długo uśmiechnięte.

Poproście też swoich znajomych

JEŚLI KTOŚ POTRZEBUJE POMOCY W OBSŁUDZE PROGRAMU DO GŁOSOWANIA - do soboty włącznie, w godz. 18:00-18:30 pełnimy dyżur w świetlicy na plebanii w Zabełczu.

Jeżeli ktoś potrzebowałby pomocy w innych godzinach aby oddać głos - prosimy o kontakt z osobami z Zarządu Osiedla.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Firmy

Video

Nasze Zuchy na Festiwalu Młodych!

Galeria

 • XXVI Nocny Bieg Mikołajkowy
 • Zakończenie wakacji

Ostatnie komentarze

 • Posłuchajcie NOWY ROK - utwór na Nowy Rok

  hene2137hene 10.06.2017 18:25
  Ale dojebany kawałek

  Czytaj więcej...

   
 • Posłuchajcie NOWY ROK - utwór na Nowy Rok

  Stefan 06.05.2015 09:36
  kocham wasz rap

  Czytaj więcej...

 

O Naszym Osiedlu!

Nazwa Zabełcze (Sabełcze) tłumaczona jest od słów "Miejsce za bełkiem", czyli od wirów na Dunajcu powodujących bełkot wody. Na terenie Zabełcza na wzgórzu nad drogą odkryto w 1953 r. trzy monety rzymskie z okresu cesarstwa: Sestercjus z wizerunkiem Marcjanny, siostry cesarza Trajana (98-117 r.), moneta srebrna Postumusa Uzurpatora - III w.n.e., Tessere z delfinem - III w.n.e. Te odkrycia archeologiczne świadczą o przebiegu szlaku bursztynowego doliną Dunajca....

Więcej...
Początek strony
Osiedle Zabełcze