Login

Piknik parafialny

Ferie zimowe 2016 dobiegły końca. W czasie dwóch tygodni dzieci i młodzież uczestniczyły w zajęciach przygotowanych zarówno przez Zespół Świetlic Środowiskowych, jak i przez Zarzad Osiedla Zabełecze we współpracy z Księdzem Proboszczem Eugeniuszem Mrożkiem.

Młodzi mogli skorzystać z zajęć plastycznych oraz z kursu multimedialnego języka angielskiego i francuskiego. Pan Marcin Noga rozpoczął z młodzieżą kurs tworzenia stron internetowych.

Na zakończenie ferii Zarząd Osiedla przygotował dla dzieci i młodzieży tradycyjną już wspólną zabawę na świeżym powietrzu. Najmłodsi spędzili aktywnie trzy godziny wokół świetlicy biorąc udział w licznych konkursach.

Zakończenie ferii
Zakończenie ferii
Zakończenie ferii

Dzieci zostały nagrodzone licznymi nagrodami, grami i niespodziankami. Były też pączki, chrusty i rożki, które przygotowały Panie Celinka Lizoń i Marysia Jurkowska oraz kiełbaski z grilla oraz soczki i owoce, które zakupiła spółka NOVA.

Od godz. 14:00 rozpoczęła się prawdziwa uczta muzyczna w Miasteczku Multimedialnym. Koncert kolęd i arii w wykonaniu Natalii Zabrzeskiej - Nieć przy akompaniamencie Bartłomieja Bodzionego zachwycił wszystkich obecnych. Oklaskom nie było końca.

Zakończenie ferii
Zakończenie ferii

Kiedy sceną zawładnęli "stremowani" emerytowani nauczyciele ze stowarzyszenia "Belfer" z Korzennej na widowni co rusz zrywały się oklaski. Ci dojrzali artyści przekazali w swoich humorystycznych skeczach obraz zmian w życiu kolejnych pokoleń.

Zakończenie ferii
Zakończenie ferii
Zakończenie ferii

Wszyscy artyści obdarowani zostali przez przewodniczącą Zarządu Osiedla Zabełcze Bogumiłę Kałużny upominkami sponsorowanymi przez spółkę NOVA.

Po zakończonym koncercie zasiedliśmy wspólnie w kawiarni przy pączkach, chruście, kawie i herbacie.

Zakończenie ferii
Zakończenie ferii
Zakończenie ferii
Zakończenie ferii

Wszystkim sponsorom tego dnia dziękujemy za życzliwość.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Firmy

Video

Nasze Zuchy na Festiwalu Młodych!

Galeria

 • V gala Biznesu
 • XXVI Nocny Bieg Mikołajkowy

Ostatnie komentarze

 • Posłuchajcie NOWY ROK - utwór na Nowy Rok

  hene2137hene 10.06.2017 18:25
  Ale dojebany kawałek

  Czytaj więcej...

   
 • Posłuchajcie NOWY ROK - utwór na Nowy Rok

  Stefan 06.05.2015 09:36
  kocham wasz rap

  Czytaj więcej...

 

O Naszym Osiedlu!

Nazwa Zabełcze (Sabełcze) tłumaczona jest od słów "Miejsce za bełkiem", czyli od wirów na Dunajcu powodujących bełkot wody. Na terenie Zabełcza na wzgórzu nad drogą odkryto w 1953 r. trzy monety rzymskie z okresu cesarstwa: Sestercjus z wizerunkiem Marcjanny, siostry cesarza Trajana (98-117 r.), moneta srebrna Postumusa Uzurpatora - III w.n.e., Tessere z delfinem - III w.n.e. Te odkrycia archeologiczne świadczą o przebiegu szlaku bursztynowego doliną Dunajca....

Więcej...
Początek strony
Osiedle Zabełcze