Login

Piknik parafialny

Czas wspólnego śpiewania kolęd, to chwile, które wspomina się często przez całe życie. Choć czasy się zmieniają kolędy pozostają te same. Mówią o narodzeniu Jezusa, o tym co każdy z nas może otrzymać przyjmując z wiarą Maleńkie Dziecię.

25 stycznia mogliśmy przy akompaniamencie kapeli i towarzyszeniu Zespołu "Sądeczoki" wspólnie zaśpiewać najpiękniejsze polskie kolędy. Dzięki gościnności ks. Proboszcza zespół odwiedził naszą parafię i wystąpił gościnnie z przedstawieniem jasełkowym w czasie Mszy św. o godz. 9:00 i 11:00.

kolędowanie
kolędowanie
kolędowanie

Najbliższa niedziela 1 lutego to kolejna możliwość na spotkanie i zaśpiewanie wspólnie kolęd już na dzień przed Świętem Ofiarowania Pańskiego, czyli Świętem Matki Bożej Gromnicznej.

Wszystkich, którzy chcą jeszcze raz zaśpiewać kolędy, w sympatycznej atmosferze naszej zabełeckiej świetlicy, przy smakołykach na stole - serdecznie zapraszamy w niedzielę o godz. 17:00. Przygotowaliśmy niespodziankę.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Firmy

Video

Nasze Zuchy na Festiwalu Młodych!

Galeria

 • 1-go czerwca
 • Wycieczka lipiec 2015

Ostatnie komentarze

 • Posłuchajcie NOWY ROK - utwór na Nowy Rok

  hene2137hene 10.06.2017 18:25
  Ale dojebany kawałek

  Czytaj więcej...

   
 • Posłuchajcie NOWY ROK - utwór na Nowy Rok

  Stefan 06.05.2015 09:36
  kocham wasz rap

  Czytaj więcej...

 

O Naszym Osiedlu!

Nazwa Zabełcze (Sabełcze) tłumaczona jest od słów "Miejsce za bełkiem", czyli od wirów na Dunajcu powodujących bełkot wody. Na terenie Zabełcza na wzgórzu nad drogą odkryto w 1953 r. trzy monety rzymskie z okresu cesarstwa: Sestercjus z wizerunkiem Marcjanny, siostry cesarza Trajana (98-117 r.), moneta srebrna Postumusa Uzurpatora - III w.n.e., Tessere z delfinem - III w.n.e. Te odkrycia archeologiczne świadczą o przebiegu szlaku bursztynowego doliną Dunajca....

Więcej...
Początek strony
Osiedle Zabełcze